Gjergj leka tropojani youtube


2020-02-24 23:47 Apr 18, 2014 TEKSTI E MUZIKA GJERGJ LEKA REGJIA ERISELA MARKO (Perdorim i lire per te gjitha mediat vizive) Mix Gjergj Leka TROPOJANI (HD VERSION) YouTube; Gjergj Leka LETER MALESISE (Homazh veriut

Gjergj Leka ka nj vajz, Dorina Leka, e cila mori pjes n X Factor Italy. Ai sht i martuar me Erisela Markon nga Vlora. ifti ka trhequr vmendjen ndaj mediave n gjuhn shqipe pr shkak t nj diference moshe prej m shum se 20 vjetsh. M dat 20 Nntor 2007, Gjergj Leka gjergj leka tropojani youtube Aug 24, 2015 Nj rrfim pa dorashka nga kantautori i njohur Gjergj Leka. Pr her t par ai flet pr t kaluarn e tij dhe t kolegve. Intrigat mes kngtareve, spiunimet, prplasjet, por edhe fjalt e mira dhe ndihma q i ka ardhur nga disa t tjera, si sht, pr shembull, Vae Zela.

Gjergj Leka is a popular singer, songwriter and instrumentist. Ai sht nj muzikant, kngtar. kompozitor apo moderator. Ka nje karriere te pasur dhe mbahet mend si ai qe promovoi i gjergj leka tropojani youtube

Mar 16, 2014 Gjergji Leka Jemi te gjithe Shqiptaren ( Jam Malsor jam Tropojan ) Prezantimi te emisoni Kenga Ime Klan TV Mar 16, 2014 Muzika e Teksti GJERGJ LEKA Festivali KENGA IME 2014. Mix Gjergj Leka TROPOJANI (Filmim nga salla e rtv Klan) YouTube; 100 VJET MUZIKE GJERGJ LEKA& ELI FARA Duration: 6: 02. Nato a Tirana (Albania). Laureato in composizione e direttore d'orchestra, di piu ha studiato 18 anni pianoforte. Producente di musica e programmi televisivi, gjergj leka tropojani youtube Nov 20, 2007 Unlimited DVR storage space. Live TV from 60 channels. No cable box required. Cancel anytime.Gallery Gjergj leka tropojani youtube